Vyjížďky je lepší objednávat předem na telefon

Vyjížďky na koních prosím objednávejte nejlépe 1 den dopředu telefonicky na tel.724301486 nebo osobně u stájí. Budete mít tak jistotu a nebude se stávat že se na vás bohužel nedostane a předejdete tak slzičkám vašich dětiček. Pěkné dny a víkendy bývají někdy dosti obsazené. Děkujeme za pochopení.

Vyjížďky a výcvik

Nabízíme vyjížďky na koních krásnou krajinou Jizerských hor nebo vícedenní výlety do Českého ráje, jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé jezdce. Také nabízíme výuku na písčité jízdárně pro dospělé i děti. Vozíme i malé děti na ponících. Svezeme Vás v krásné nové bryčce, v kočáře či ve voze i v zimě.

Školky a školy vozíme na koních po jízdárně nebo ve voze. Do vozu se vejde 12 dětí i s pedagogy.

Svatby v kočáře zajišťujeme po dohodě kdekoliv, dle přání zákazníka. Na různé akce, poutě a oslavy, jako narozeniny a podobně, zajistíme koníky či velblouda. Je možno si také pronajmout nafukovací hrad na skákání a dětský kolotoč. Do škol a školek přijedeme.

Kromě koní a poníků máme u nás velblouda dvouhrbého, ovečky, slepičky, morčata a kralíky.

S velbloudem se můžete vyfotit.Pořádáme vícedenní výlety na koních do Českého ráje spaní v chatkách. Kousek od jízdáren se nachází rozhledna Slovanka, Královka, Bramberk a také vodní nádrž Josefův důl, kudy také mohou vést vyjížďky.

Pořádáme vyjížďky pro:

malé děti a mrňousky s vodičem cca 5min

větší děti, které se mohou projet 30min i 1 hodinu

začátečníky s vodičem na 1 hod nebo doprovodem na druhém koni v kroku na 1 hodinu i více

pokročilé i zkušené vyjížďku v kroku, klusu i ve cvalu s doprovodem na koni na 1-2 hodiny (po dohodě i na více hodin)

skupiny více hodinové a celodenní vyjížďky

školy a školky projížďky na koni nebo na voze (po dohodě je možné zařídit oběd či občerstvení)

Vyjížďky v rámci Jizerských hor:

vyjížďky v rámci Jizerských hor pořádáme po okolí Hrabětic, Horní Maxov, Královka.

trasy vedou kolem vodní nádrže Josefův Důl, rozhledny Slovanka a Bramberk, vodní nádrže Bedřichov a Nové Louky Šámalovy chaty

většinou po písčitých a lesních cestách a loukách

zajíždíme také do horských vesnic, Hrabětic, Maxova a Bedřichova

Výcvik:

Na písčité jízdárně, učíme základy jízdy na koni pro malé i velké. Zaměřujeme se na práci přirozenou komunikací, a Westernovému ježdění. K dispozici Velké koně i poníci pro děti.

Svatby v krásném kočáře:

svatby a výročí v slavnostním kočáře, taženým párem ozdobených koní

svatby v kočáře zajišťujeme po dohodě kdekoliv, dle přání zákazníka

Víkendové výlety:

na koních jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé jezdce

vyjížďky na koních krásnou krajinou Jizerských hor nebo vícedenní výlety do Českého ráje

možnost spaní v chatce na Nebáku

V zimě Vás vezmeme na projížďku ve voze:

vůz pro maximálně 9 osob taženo dvěma koňmi

Příměstské tábory 2024

Příměstský tábor je určen pro děti od 6 do 13let, kteří mají rádi koně a péče o ně.Děti se denně starají o koně (včetně práce ve stáji), čistí, připravují si koně před ježděním i po něm, naučí se sedlat, uzdit, s koníky pracujeme i ze země aby se děti s koňmi lépe seznámily. Jezdíme na krásné nové písčité jízdárně, kde se děti učí základy jízdy na koni, podnikneme s koňmi zapřaženými do vozu a s koňmi pod sedlem výlet po okolí.Děti co zrovna nejezdí na koni se učí o věcech kolem koní a hrají hry. V ceně je oběd, pitný režim. Cena 5000 Kč /dítě. Omezený počet dětí , max. 20. Termín 1.7.-5.7.2024, nebo 8.7.-12.7.2024. Více informací a přihlášky na www.radimstryncl.cz

Dále nabízíme příměstské tábory ve spolupráci s DDM Vikýř Jablonec n.N.
Příměstský tábor je určen pro děti od 6 do 15let, kteří mají rádi koně a péče o ně.Děti se denně starají o koně (včetně práce ve stáji), čistí, připravují si koně před ježděním i po něm, naučí se sedlat, uzdit, s koníky pracujeme i ze země aby se děti s koňmi lépe seznámily. Jezdíme na krásné nové písčité jízdárně, kde se děti učí základy jízdy na koni, podnikneme s koňmi zapřaženými do vozu a s koňmi pod sedlem výlet po okolí.Děti co zrovna nejezdí na koni se učí o věcech kolem koní a hrají hry.V ceně je oběd, pitný režim.Cena 3300 Kč /dítě. Počet dětí omezen max. 30 dětí.1.Termín 15.7.-19.7.2024. 2.Termín 22.7.-26.7.2024. 3.Termín 29.7. - 02.08. 2024. Více informací a přihlášky na Vikyr.cz